2015 yılında İş Elbiseleri sektöründe faaliyete başlayan TECHNİK Tekstil; geçmişten gelen tecrübesi ve standartlarıyla şirketlerin kurumsal kimliğinin en önemli göstergelerinden olan iş elbiselerini, kendi markası ile en yüksek kalite standartlarında üretip satışa sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini en önemli ilke edinen firmamız, yıllık /1.000.000 adet Üretim kapasitesi ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. İş elbiseleri, güvenlik kıyafetleri, iş güvenlik malzemeleri, iş emniyet ayakkabıları, promosyon malzemeleri ve dokuma ve örme kumaştan mamul konfeksiyon ürünleri ve kurum kimliğine uygun özel istekleri de üretim sürecindeki her aşama tecrübeli elemanlarca toplam kalite düşüncesiyle titizlikle takip etmekte ve Bunun sonucu olarak, üretimden teslimata kadar gelişen süreçte kalitede devamlılık standart hale gelmiştir.

Misyonumuz
Etik değerlere bağlı müşterilere ve müşteri haklarına saygılı kaliteli hizmeti, uzman kadromuzla sunmaktır.

Vizyonumuz
Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi giysiler ve iş elbiseleri konusunda örnek gösterilen, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap veren kuruluş olmak.
Kalite politikamız
Toplam kalite anlayışı doğrultusunda müşterilerimizin beklenti ve memnuniyetine odaklı olunacaktır.

Hataların insanlardan değil süreçlerden kaynaklandığının bilincinde olarak sistemimizi her zaman geliştirerek müşteri güvenini sarsmadan dürüst kaliteli ve ekonomik hizmet sunacağız.

Teknolojik yenilikleri bilimsel ve yönetsel gelişmeleri sürekli takip ederek müşterilerimize sunacağız.

Uzman kadromuzun ortak değerleri

Sosyal sorumluluk ve topluma duyarlılık
Güvenirlilik ve dürüstlük
Ekip ruhu ve dayanışma
Dinamik enerjik ve çalışkan olmak
Değişime ve gelişime açık olmak
Güven duygusuna sahip olmak

Bize Ulaşın

Technik Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti..

TURAN CAD., HASANBABA ÇARŞISI KAT:2 NO/303
Karesi / Balıkesir -TÜRKİYE
(0266) 243 10 60
info@technik.com.tr